مشاهده گالری تصاویر مایکرو ویو 30 لیتری سولاردم دلمونتی Delmonti Microwave DL700

مایکرو ویو 30 لیتری سولاردم دلمونتی Delmonti Microwave DL700

  • دارای قفل کودک
  • تنظیمات جوجه گردان
  • قابلیت پخت انواع غذاهای مختلف
  • سینی گردان
  • دارای کانوکشن
  • قابلیت یخ زدایی

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

استفاده از مایکروویو ها امروزه یکی از رایج ترین کارها برای پخت غدا می باشد زیرا در زمان بسیار کم میتواند بهترین غذا ها را اماده نماید جدا از پخت سریع هر مایکروویو یک سری امکانات دیگر دارد که واقعا استفاده از ان را جذاب می کند.

برند دلمونتی کی از برند های معروف در ایران می باشد که محصولاتش از کیفیت بسیار بالایی برخوددار است و همچنین قیمت ان نیز بسیار مناسب است از قابلیت های این محصول می توان به سیستم قفل کودک اشاره کرد که مخصوص افرادی است که در خانه فرزند کوچک دارند و نگران سلامتی انها هستند با استفاده از سیستم قفل کودک بعد از فعال کردن آن دیگر درب مایکروویو باز نمی شود و کلید های ان هم از کار خواهند افتاد تا دیگر با خیال راحت به سراغ انجام دادن بقیه کارهایتان بروید. با استفاده از سیستم یخ زدایی می توانید غذا های منجمد را در کم ترین زمان یخزدایی کنید و از ان استفاده کنید زیرا عمل یخ زدایی با روش های سنتی بسیار زمان گیر می باشد اما با استفاده از این محصول می توانید در کمترین زمان عمل یخزدایی را انجام دهید.

با استفاده از کانوکشن میتوانید با سرعت بسیار بالاتری به پخت غذا ها بپردازید و همچنین غذا ها را کاملا مغز پخت نمایید و نگران این نباشید که قسمت ها بالایی کامل پخته شود و مغز غذا همچنان خام باشد با استفاده از جوجه گردان و سینی چرخشی میتوانید مرغ کامل را بپزید. و چندین قابلیت دیگر.

محصولات مشابه