مشاهده گالری تصاویر مایکرو ویو 38 لیتری سولاردم دلمونتی Delmonti Microwave DL710

مایکرو ویو 38 لیتری سولاردم دلمونتی Delmonti Microwave DL710

  • دارای قفل کودک
  • محفظه داخلی تمام استیل
  • قابلیت یخ زدایی سریع
  • دارای کانوکشن
  • دارای جوجه گردان

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

یکی از بهترین مایکرو ویو های موجود در بازار مایکروویو دلمونتی می باشد این مایکرو ویو قابلیت های خیلی زیادی را دارا می باشد که در زیر به این قابلیت ها اشاره می کنیم

با استفاده از سیستم قفل کودک شما می توانید بعد از روشن کردن مایکروویو  شما به راحتی می توانید مشغول کارهای دیگر در خانه شوید بدون انکه نگران این باشید که فرزندانتان درب مایکرویو را باز کنند و  سلامتی ان ها به خطر بیفتد با استفاده از سیستم قفل کودک بعد از روشن شدن دستگاه تا اتمام کار دستگاه امکان باز کردن درب ان وجود نخواهد داشت. محفظه تمام استیل این محصول با قابلیت گنجایش  38 لیتر این امکان را به شما می دهد تا بعد از هر بار استفاده بتوانید کاملا راحت و آسان داخل ان را تمیز نمایید. اگر شما محصولات منجمد را استفاده میکنید و هر بار با یخ زدایی ان به مشکل برخورد می کنید ما به شما این محصول را پیشنهاد می کنم زیرا با قابلیت یخ زدایی این محصول می توانید در کمترین زمان ممکن اقدام به یخ زدایی مواد غذایی منجمد نمایید.

یکی از بهترین قابلیت های این مایکروویو وجود گریل همراه با مایکروویو می باشد تا کسانی که دوست دارند غذا را با گریل بپزند هیچ مشکلی نداشته باشند همچنین وجو گریل می تواند سرعت پخت و پز را بسیار بالا ببرد یکی دیگر از قابلیت هایی که کمتر مایکروویو این امکان را دارد وجود جوجه گردان میباشد میتوانید با استفاده از حجم بالای این محصول یک مرغ کامل را در داخل مایکروویو بپزید. با استفاده از کانوکشن می توانید کلا غذا ها زا کاملا مغز پخت نمایید.

محصولات مشابه