مشاهده گالری تصاویر اتو بخار تفال مدل 5375 steam iron

اتو بخار تفال مدل 5375 steam iron

  • تنظیم حرارت بر اساس جنس لباس
  • دارای سیستم قطع خودکار
  • بخار دهی پیوسته و لحظه ای
  • قدرت بخار 160 گرم
  • 2400 وات
  • دارای کف سرامیک
  • قابلیت اتو کشی عمودی

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

معرفی

انتخاب اتوی مناسب همواره یکی از سخت ترین انتخاب ها می باشد با وجود مارک های بیشمار و مدل های بیشمار انتخاب اتوی مناسب بسیار سخت می شود.

مارک تفال یکی از بهترین برند های موجود در بازار است و محصولات این برند دارای کیفیت زیادی می باشند.

این برند مدل های بیشماری از اتو را وارد بازار کرده که به جرات میتوان گفت که مدل معرفی شده یکی از بهترین مدل های این برند است و قابلیت های بینظیری دارد. با انتخاب این اتو دیگر به آسانی و بدون دردسر می توانید لباس ها رو اتو کنید.

ویژگی ها

کف این محصول از جنس سرامیک می باشد. با کف سرامیک دیگر نگران خراب شدن البسه هایتان نیستین و لباسهایتان خراب نمیشود جدا از این نسبت به استیل طول عمر بسیار بیشتری دارد همچنین کیفیت اتو کردن با کف سرامیک بسیار بالاتر است.

یکی از مشکلات اتو ها چکه کردن اب از کف و در نتیجه خراب شدن البسه یا خوب اتو نشدن است این محصول ضد چکه میباشد و هیچ ابی از کف ان خارج نمیشود.

بعضی از اب ها دارای رسوب هایی هستند که در نتیجه استفاده از این اب ها برای اتو به مرور زمان لوله های اتو رسوب گرفته و بعد از مدتی اتو از کار افتاده یا بخار ان کار نمیکند این محصول دارای رسوب گیر حرفه ای است که تمامی رسوب ها را جدا میکند.

برای اتو کردن لازم نیست هر بار خودتان بخار بزنید فقط کافی است که درجه بخار را تنظیم کنید تا به صورت اتومات بخار ان خارج شود

2400w
160 گرم
0.3 لیتر
سرامیک

ویژگی ها

سایر مشخصات محصول

قدرت (وات - w) : 2400w
قدرت بخار : 160 گرم
ظرفیت مخزن : 0.3 لیتر
جنس کف : سرامیک

محصولات مشابه