ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل 5060

ظرفیت : 14 نفره

تعداد سبد : 3

نوع موتور : روتاری

برچسب انرژی : +A

میزان نویز : 46db

نوع صفحه نمایش : LED

توان پمپ تخلیه : 30W

قفل کودک : دارد 

برنامه ها و حالت های شستشو : 7 برنامه و 6 حالت

شستشوی 60 دقیقه ای : دارد

کشور ساخت : کره

لینک اثبات اصلی بودن : اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

7,400,000 تومان
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل 5060

به سادگی و به طور مستقیم وضعیت را کنترل و بررسی می کند

یک روش ساده و کار آمد برای تمیز کردن ظروف خود و با صفحه نمایش بزرگ LED که می توانید تنظیمات وارده شده را مشاهده کنید و از آن لذت ببرید؛ شما می توانید تنظیمات را از جمله زمان باقی مانده از فاصله‌ی دور مشاهده کنید و این ظرفشویی هوشمند به طور خودکار عملکرد خود را پیگیری می کند و دیگر نیاز نیست بر عملکرد آن نظارت کنید.

به سادگی می توانید کارد و چنگال خود را شستشو دهید

یک قفسه انعطاف پذیر و مخصوص برای وسایل کوچک و سبک مانند کارد و چنگال تهیه و فراهم شده است. بنابراین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل 5060 اقلام شما را با موتورهای قدرتمندی که در داخل ظرفشویی قرار داده شده‌اند به خوبی تمیز می کنند.

انعطاف پذیری مناسب تر و ظریف تر

فضای داخل ظرفشویی، انعطاف پذیر و قابل تنظیم و تغییر است. بنابراین با لمس ماشه می توانید اندازه‌ی قفسه را به حدِ میزان 50 میلی متر افزایش دهید.با ایجاد فضای بیشتر در قفسه ی پایین شما می توانید در اندازه و شکل های مختلف ظروف خود را در داخل ظرفشویی قرار دهید.

صرفه جویی در انرژی 

شاید شما تصور کنید که باید روزهای زیادی را منتظر بمانید تا بلکه بتوانید ظرفیت داخل ظرفشویی را کامل و از آن استفاده کنید اما شما می توانید ظرفشویی را بر حالتِ تنظیمِ نیمه بار بگذارید؛ این حالت به شما این امکان را می دهد تا ظرف های محدود خود را در قفسه ی پایین قرار دهید تا آنها را به خوبی شستشو دهد. بنابراین شما می توانید زمان و انرژی کمتری را با بارهای کوچک تر مصرف کنید و از داشتن ظروف های تمیز لذت ببرید.

شستشوی بهداشتی برای از بین بردن باکتری و لکه ها

گزینه و آپشن شستشوی بهداشتی را با برنامه های خاص نیز می توان فعال و همه‌ی ظروف و اقلام ها را به طوری بهداشتی تمیز و پاک کرد. در شستشوی نهایی، لباسشویی دمای آب را تا 70 درجه ی سانتی گراد افزایش می دهد که باعث تمیزتر شدن و از بین رفتنِ میکروب ها و باکتری ها می شود. بنابراین بخاطر وجودِ این ظرفشویی در خانه های شما، همیشه ظروف و کارد و چنگال ها، بهداشتی و تمیز خواهند بود.

صرفه جویی در وقت، تنها با صرف 60 دقیقه ظرف های خود را شستشو دهید و خشک کنید

با انتخاب گزینه ی 60 دقیقه، شما می توانید به تمیز شدن و خشک شدن اقلام خود سرعت ببخشید. این آپشن، بیشتر برای مقادیر و تعداد اقلامِ کمتر مانند فنجان و کارد و چنگال مورد استفاده قرار می گیرد و آنها را در یک چرخه ی 60 دقیقه ای تمیز و عاری از هرگونه میکروب و باکتری می کند.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه