کولرگازی سرد و گرم 18000 جنرال مکس اینورتر

قدرت موتور : سرمایشی 18000 ، گرمایشی 18500

نوع کارکرد : سرمایشی ، گرمایشی 

قدرت پرتاب باد : 8 متر

جهت های پرتاب باد : بالا ، پایین ، چپ ، راست 

فیلتر ضد باکتری : دارد

راه اندازی مجدد خودکار : دارد

نوع موتور : T3 اینورتر

قابلیت پوشش مساحت : 70 متر

کشور ساخت : چین

کشور مونتاژ : چین

0 تومان
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

جنرال مکس اینورتر

 کولرگازی سرد و گرم 18000 جنرال مکس اینورتر دارای حالت سرمایشی و گرمایشی و موتور T3 اینورتر است. موتور T3 اینورتر عملکردی قدرتمند و سریع را ارائه می دهد و در صرفه جویی انرژی نیز به شما کمک می کند. این کولرگازی با ظرفیت 18000 تولید شده و از قدرت پرتاب باد 8 متری برخوردار است و مساحت 70 متری را پوشش می دهد.

کمپرسور کولرگازی سرد و گرم 18000 جنرال مکس اینورتر

بخش مهم و قابل توجه کولرگازی برای مشتریان، کمپرسور آن است.  کولرگازی سرد و گرم 18000 جنرال مکس اینورتر دارای موتور T3 است و تفاوت این کولرگازی با جنرال مکس عادی بودن کمپرسور است که در صرفه جویی انرژی به شما کمک شایانی خواهد کرد و دیگر نکته ی حائز اهیمت کولرگازی، گاز مصرفی آن است که کولرگازی جنرال مکس اینورتر از گاز R410 بهره می گیرد و نسبت گاز به R22 آلایندگی کمتری دارد و نیز باعث عمر بیشتر قطعات کولرگازی می شود.

زاویه های پرتاب باد

 کولرگازی سرد و گرم 18000 جنرال مکس اینورتر به صورتی طراحی شده است که باد را به چهار جهت بالا، پایین، راست و چپ هدایت می کند و باعث می شود تمام نقاط خانه یا محیط کاری شما را پوشش دهد.

فیلتر ضد باکتری

کولرگازی جنرال مکس اینورتر دارای فیلتر ضد باکتری است و ذرات میکروسکوپی مضر را از بین می برد و محیط خانه‌ی شما را از یک سری بیماری های ویروسی و باکتریایی از جمله آنفولانزا و بیماری عامل ویروس کرونا پاک می کند.

عملکرد خودکار 

شما می توانید کولر گازی را روی حالت اتوماتیک تنظیم کنید؛ این عملکرد به شما کمک می کند میزان دمای مناسب را برای اتاق و خانه‌ی خود انتخاب کنید و بعد از آنکه دمای اتاق به این میزان رسید، کولر به طور خودکار خاموش شود تا در زمینه‌ی مصرف انرژی نیز صرفه جویی شود.

محصولات مشابه