لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAW2849DE

دور موتور : 1400 دور در دقیقه

ظرفیت : 8 کیلوگرم

تعداد برنامه های شستشو : 14

میزان نویز : 47 dB

نوع موتور : گیربکسی

رنگ : سفید

مصرف انرژی : +++A

کشور ساخت : آلمان

سری ساخت : 8

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

8,600,000 تومان
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAW2849DE

راه اندازی لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAW2849DE بسیار آسان است؛ شما با انتخاب چند مرحله ای شست و شو، می توانید به سادگی لباسشویی را راه اندازی کنید. ما به شما اطمینان می دهیم این وسیله تمام نیاز شما را به یک لباسشویی چندکاره برطرف خواهد ساخت.

لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAW2849DE

اضافه کردن لباس های فراموش شده

شما می توانید با استفاده از این قابلیت، لباس هایی را که فراموش کرده اید حتی پس از شروع شست و شو، به آن اضافه کنید. هر زمان که خواستید، کافیست شست و شو را متوقف کرده و درب را باز کنید به شرطی که آب مورد استفاده برای شست و شو به بالای 50 درجه ی سانتی گراد نرسیده باشد و نیز سطح آب بالا نباشد، شما می توانید لباس های بیشتری را درون لباسشویی WAW2849DE قرار دهید و بعد از آن لباسشویی روند شست و شو را از سر می گیرد.

لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAW2849DE

صرفه جویی در وقت و انرژی

لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAW2849DE این امکان را به شما می دهد وقتی عجله دارید با استفاده از VarioPerfect بدون افت کیفیت شست و شو، لباس ها را با سرعت بالاتری بشویید. با استفاده از حالت های SpeedPerfect و EcoPerfect ، زمان شست و شو تا 65 درصد کاهش می یاید و یا تا 50 درصد انرژی کمتری برای شتستن لباس ها مصرف شود. البته به خاطر داشته باشید که نتیجه ی شست و شو در تمامی حالت ها یکسان و با 100 درصد حالت پاک کنندگی است.

لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAW2849DE

لباس های خود را در حالت ملایم و با کیفیت شست و شو دهید

در حالت عادی لباس هایتان با شستن مکرر به مرور خراب می شود. لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAW2849DE با رعایت احیاط کامل، لباس های شما را به آرامی شست و شو می دهد. این لباسشویی مانع از کشش یا آسیب رساندن به لباس می شود. ساختار سطحی درام و شکل نامتقارن آن، به راحتی لباس ها را به سمت وسط حرکت می دهد. بدون در نظر گرفتن جهت چرخش، WAW2849DE نتنها باعث تمیز کردن تمامی قسمت های لباس می شود، بلکه قادر است عمل شست و شو را با سرعت و کیفیت بالاتر انجام دهد.

ثبات بیشتر و لرزش کمتر

طراحی منحصر به فرد لباسشویی WAW2849DE ، علاوه بر زیبایی، به خودی خود موجب پایین آمدن لرزش آن می شود؛ عایق فوق العاده‌ی این محصول، سطح ارتعاشات صدا را تنظیم می کند؛ به طوری که لباسشویی حتی در حین شست و شو و چرخش هم بسیار آرام عمل می کند.

ممانعت از ورود آب آلوده به لباسشویی

سیستم AquaStop شامل یک شلنگ ورودی دوجداره ی مخصوص است. این سیستم با فیلترهایی که دارد موجب تصفیه ی کامل آب از آلودگی ها می شود. AquaStop همان چیزی است که باعث می شود لباسشویی بوش برای مدت زمان طولانی بدون هیچ گونه عیب و نقصی به کار خود ادامه دهد و دوام بیشتری داشته باشد.

لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAW2849DE

حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در اب

بیشتر لباسشویی هایی که عملکرد خوبی را ارائه می دهند، از نظر مصرف آب بهینه نشده اند. سیستم ActiveWater با سنسورهایی که دارد، میزان مصرف آب را با توجه به نوع پارچه و میزان شست و شو تنظیم می کند و از این جهت در صرفه جویی در آب تأثیرگذار است.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه