ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 67MW01

ظرفیت : 14 نفره

تعداد سبد : 3 عدد

میزان نویز : 38db

تعداد برنامه های شستشو : 8

شستشوی سریع : دارد

زئولیت : دارد

برچسب انرژی : +++A

صفحه نمایش : LED

کشور ساخت : آلمان

سری ساخت : 6

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

ویدیویی کوتاه از معرفی 

تمیز و خشک کردن ظروف و صرفه جویی در زمان با فناوری VarioSpeed ​​Plus

با انتخاب گزینه VarioSpeed ​​Plus همه ی ظروف ها را به طور خودکار تمیز و خشک می کند.با فشار دادن این دکمه شما می توانید مدت زمان عملکرد شستشو را 66 درصد کاهش دهید.فناوری VarioSpeed ​​Plus به شما کمک می کند که دسترسی سریع تری به ظروف های خود داشته باشید.

مدیریت و صرفه جویی در مصرف آب 

این ظرفشویی بخاطره وجودِ مدیریت آب توانسته در مصرف آب صرفه جویی قابل توجه داشته باشد و همزمان با این کار توانسته عملکرد شویندگی خود را تقویت کند.برای شسشتوی کامل ظرف ها فقظ نیاز به 6/5لیتر آب نیاز دارد که می تواند به شما در جهت صرفه جویی در آب کمک شایانی کند.


انتخاب قابلیتِ شستشوی با تاخیر ظروف ها

ظرفشویی های بوش این امکان را در اختیار مصرف کننده قرار داده است که به راحتی بتواند ساعت و زمان دلخواه خود را وارد کند تا ظرفشویی نیز شستشوی خود را از ساعت تعیین شده شروع کند.بنابراین هر زمانی که خواستید می توانید از این ظرفشویی استفاده کنید همچنین یک صفحه نمایش LED قرار داده شده است که می توانید زمان باقی مانده ی شروع شستشو را مشاهده کنید.

AquaSensor برای تشخیص خاک و تمیز کردن ظروف

AquaSensor با توجه به نوع و شدت شستشوی ظروف و کنترل آب به وسیله ی اشعه های نوری میزان مصرف آب را تنظیم می کند و با توجه به میزان تمیزی ظروف تصمیم می گیرد که آیا فرایند شستشو کافی بوده یا باید ادامه دهد.

فضا و قفسه ای مخصوص برای کارد و چنگال 

با کشوهای vario دسترسی شما به ماشین ظرفشویی Active Water سریع تر و راحت تر می شود.این طبقه و قفسه برای کارد و چنگال و اقلام کوچک تهیه شده است که باعث می شود شما در حین استفاده از ماشین ظرفشویی خود فضای بیشتری در اختیار داشته باشید.سبد کارد و چنگال با وجود کشوهای Vario  باعث می شوند فضای کمتری را به خود اختصاص دهند.

سیستم سبد VersioFlex Pro

سیستم سبد  VersioFlex Pro کارایی بسیاری دارد که می توان از آن ها به شکل های گوناگون استفاده کرد.در این سبد اهرم های بسیار زیادی قرار داده شده است و این بدان معنی است که می توانید ظرف های بیشتری را در داخل ظرفشویی خود قرار دهید.

فناوری مبدل درجه ی حرارتی 

این فناوری باعث می شود که سلامتی ظروف ها به خطر نیفتد و با دقت بیشتری، لکه های موجود بر روی ظروف ها را پاک کند. قبل از انجام شستشو، آب در مخزن به حرارت و درجه ی مورد نیاز برای شستشوی ظروف ها رسیده همین سبب می شود که، ظروف ها هیچ گونه خطری را احساس نکنند.

شستشوی اضافی برای شفافیت بیشتر ظروف و خشک کردن آنها در دمای 40 درجه 

با دمای 40 درجه سانتی گراد ظروف ها به آرامی تمیز و خشک می شوند.


دستیار Dosier نتایج کامل شستشو را از طریق انحلال پاک کننده تضمین می کند

دستیار Dosier برای یک شستشوی بهتر و درخشان تر به شما کمک می کند مواد شوینده را در یک سینی مخصوص خود بریزید تا به خوبی حل شود و لکه ها را از بین ببرد.

HygienePlus با بالاترین درجه حرارت برای عملکردی بهتر شستشو را انجام می دهد

HygienePlus را می توان برای بسیاری از عملکرد ها فعالسازی کرد و شستشو را با بهداشتی ترین شیوه ی ممکن انجام داد. این کار با 70 درجه ی بالای سانتی گراد ممکن می شود به همین دلیل این فناوری می تواند بالاترین نیازهای بهداشتی شما را از یک ظرفشویی و پاک کننده برآورده کند.

تکنولوژی حفاظت شیشه ای

از آنجایی که آب و مواد شوینده باعث خوردگی شیشه ها می شود، BOSCH توانسته با تکنولوژی محافظ شیشه ای از این اتفاق جلوگیری کند.


با IntensiveZone می توانید ظروف های بزرگ را ساده تر بشویید.

این دستگاه طوری طراحی شده که میتوان براحتی قابلمه های بزرگ را در آن جا داد و آنها را با نهایت کیفیت شسشو  دهید.

قفل کردن درب ظرفشویی

درب دارای یک قفل امنیتی یا قفل کودک است که مانع از باز شدن درب در هنگام شستشو و حالت های غیر عادی مانند سوختگی ناشی از بخار می شود.

تکنولوژی زئولیت ، خشک کردن مطلوب و درخشان 

این ظرفشویی از فناوری زئولیت برخوردار است که برای خشک کردن اقلام و ظروف به انرژی بسیار کمی نیاز دارد و به میزان قابل توجهی مصرف انرژی را کاهش می دهد همچنین ظرفشویی هایی که از فناوری زئولیت برخوردار هستند 10% انرژی بیشتری نسبت کلاس A+++ دارند.زئولیت یک ماده معدنی طبیعی است که پس از هر مرحله شستشو بازسازی می شود و باعث طول عمر بیشتر ماشین ظرفشویی می شود.

فناوری EcoSlinceDrive،پر انرژی،کارآمد و با دوام  

این تکنولوژی باعثِ توسعه و کارآمدی بیشتر می شود.سرعتِ بهره وری از انرژی را افزایش و مصرف انرژی را کاهش می دهد.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه