ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 68MW05E

,
5/5

ظرفیت : 14 نفره

برچسب انرژی : +++A

تعداد سبد : 3 عدد

میزان نویز : 40dB

شستشوی سریع : دارد

تعداد برنامه های شستشو : 8

زئولیت : دارد

صفحه نمایش : LED

کشور ساخت : آلمان

سری ساخت : 6

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

7,900,000 تومان

ویدیویی کوتاه از معرفی ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 68MW05E

فضا و قفسه ای مخصوص برای کارد و چنگال 

با کشوهای vario دسترسی شما به ماشین ظرفشویی Active Water سریع تر و راحت تر می شود. این طبقه و قفسه برای کارد و چنگال و اقلام کوچک تهیه شده است که باعث می شود شما در حین استفاده از ماشین ظرفشویی خود فضای بیشتری در اختیار داشته باشید.سبد کارد و چنگال با وجود کشوهای Vario  باعث می شوند فضای کمتری را به خود اختصاص دهند.

انتخاب قابلیتِ شستشوی با تاخیر ظروف ها

ماشین ظرفشویی بوش این امکان را در اختیار مصرف کننده قرار داده است که به راحتی بتواند ساعت و زمان دلخواه خود را برای انجام شستشو تعیین کند. بنابراین در هر زمانی که بخواهید می توانید از این ظرفشویی بهره ببرید. همچنین یک صفحه نمایش LED قرار داده شده است که می توانید زمان باقی مانده ی شروع شستشو را مشاهده کنید.

تضمین بوش برای عمر طولانی مدت ظرفشویی

سیستم AquaStop شامل یک شلنگ ورودی مخصوص دوگانه،یک سوپاپ ایمنی و یک سوپاپ کف با سوپاپ شناور و 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب قرار داده شده است که این کار برای طول عمر بیشتر دستگاه انجام می شود.

سیستم سبد VersioFlex Pro

سیستم سبد  VersioFlex Pro کارایی بسیاری دارد که می توان از آن ها به شکل های گوناگون استفاده کرد. در این سبد اهرم های بسیار زیادی قرار داده شده است و این بدان معنی است که می توانید ظرف های بیشتری را در داخل ظرفشویی خود قرار دهید.

تمیز و خشک کردن ظروف و صرفه جویی در زمان 

با انتخاب گزینه VarioSpeed ​​Plus همه ی ظروف ها را به طور خودکار تمیز و خشک می کند و مدت زمان عملکرد شستشو را 66 درصد نیز کاهش میدهد. فناوری VarioSpeed ​​Plus به شما کمک می کند که دسترسی سریع تری به ظروف های خود داشته باشید.

فناوری Load Sensor در شستشوی ظروف های کم، در انرژی و آب صرفه جویی می کند

وزن و حجم قرار داده شده در داخل ظرفشویی توسط یک سنسور سرعتی و چرخشی تشخیص داده می شود و میزان آب مصرفی برای شستشو را تعیین می کند. برای شستشوی اقلام و ظروف بیشتر، میزان آب بیشتری برای شستشو لازم است و برعکس.این سنسور برای صرفه جویی و استفاده ی بهینه از آب و انرژی فراهم و ایجاد شده است.

فناوری مبدل درجه ی حرارتی برای محافظت از ظروف

این فناوری باعث می شود که سلامتی ظروف ها به خطر نیفتد و با دقت بیشتری لکه های موجود بر روی ظروف ها را پاک کند.قبل از انجام شستشو، آب در مخزن به حرارت و درجه ی مورد نیاز برای شستشوی ظروف ها رسیده و همین سبب می شود تا سلامت ظروف های شما را با هیچ خطری مواجه نسازد.

فناوری AquaSensor ، جهتِ تشخیص لکه برای درخشان تر شدن ظروف

فناوری AquaSensor با توجه به نوع ظروف، استفاده از آب را به وسیله ی پرتو های نور برای شستشوی بهتر مدیریت و تنظیم می کند.

با IntensiveZone می توانید ظروف های بزرگ را ساده تر شستشو دهید

طراحی ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 68MW05E به گونه ای است که میتوان براحتی قابلمه های بزرگ را در آن جا داد و آنها را با نهایت کیفیت شستشو داد.

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، قدرت بیشتر

فناوری Active Water بوش، بهره وری از انرژی را افزایش می دهد و باعث شسشتوی بی نظیر و بهتر ظروف می شود و صرفه جویی در آب و توزیع آب به صورتی هدفمند برای گردش آب بیشتر را مهیا می کند.

شستشوی اضافی برای شفافیت بیشتر ظروف و خشک کردن آنها در دمای 40 درجه 

در ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 68MW05E با دمای 40 درجه سانتی گراد ظروف ها به آرامی تمیز و خشک می شوند و شما را از ظروف های پاک و تمیز خشنود می سازد.

تکنولوژی حفاظت شیشه ای

از آنجایی که آب و مواد شوینده باعث خوردگی شیشه ها می شود، BOSCH توانسته با تکنولوژی محافظ شیشه ای از این اتفاق جلوگیری کند.

برنامه ها به صورت خودکار کار می کنند

از عملکرد شستشوی خودکار ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 68MW05E اطمینان داشته باشید. مصرف آب و درجه ی حرارت آب و زمان شستشو باهم مطابقت دارند و باعث می شود که در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شود.

دستیار Dosier نتایج کامل شستشو را از طریق انحلال پاک کننده تضمین می کند

دستیار Dosier برای یک شستشوی بهتر و درخشان تر به شما کمک می کند که مواد شوینده را در سینی مخصوص ظرفشویی بریزید تا به خوبی حل شود و لکه های موجود بر روی ظروف ها را از بین ببرد.

برنامه ی سکوت

ماشین ظرفشویی عملیات خود را در سکوت و بدونِ ایجاد هیچ سر و صدایی پیگیری می کند. این برنامه به طور خودکار نویز عملیاتی ماشین ظرفشویی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و سطح نویز با یک برنامه ی ECO 50 درجه سانتی گراد به طور خاص تنظیم شده است و در زمان شستشو فشار اسپری برای بهتر تمیز شدن ظروف ها افزایش می یابد.

HygienePlus با بالاترین درجه حرارت برای عملکردی بهتر شستشو را انجام می دهد

HygienePlus را می توان برای بسیاری از عملکرد ها فعالسازی کرد و شستشو را با بهداشتی ترین شیوه ی ممکن انجام داد که این کار با 70 درجه ی بالای سانتی گراد ممکن می شود و به همین دلیل این فناوری می تواند بالاترین نیازهای بهداشتی شما را از یک ظرفشویی و پاک کننده برآورده سازد.


فناوری SuperSilence با 40-45 دی سیبل کمترین صدا را تولید می کند

موتور الکترونیکی و بسیاری دیگر از اقدامات باعث شده اند که صدای بسیار کمتری را تولید کند و فضای آرامی را در آشپزخانه ایجاد کند.

قفل کردن درب ظرفشویی

درب دارای یک قفل امنیتی یا قفل کودک است که مانع از باز شدن درب در هنگام شستشو و حالت های غیر عادی مانند سوختگی ناشی از بخار می شود.

تکنولوژی زئولیت ، خشک کردن مطلوب و درخشان 

ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 68MW05E از فناوری زئولیت برخوردار است که برای خشک کردن اقلام و ظروف به انرژی بسیار کمی نیاز دارد و به میزان قابل توجهی مصرف انرژی را کاهش می دهد همچنین ظرفشویی هایی که از فناوری زئولیت برخوردار هستند 10% انرژی بیشتری نسبت کلاس A+++ دارند. زئولیت یک ماده معدنی طبیعی است که پس از هر مرحله شستشو بازسازی می شود و باعث طول عمر بیشتر ماشین ظرفشویی می شود.

فناوری EcoSlinceDrive، پر انرژی، کارآمد و با دوام  

این تکنولوژی باعثِ توسعه و کارآمدی بیشتر می شود و سرعتِ بهره وری از انرژی را افزایش و مصرف انرژی را کاهش می دهد.

محصولات مشابه