ظرفشویی 13 نفره بوش مدل 88TI36E

ظرفیت : 13 نفره

برچسب انرژی : A+++

تعداد سبد : 3 عدد

میزان نویز : 44dB

شستشوی سریع : دارد

تعداد برنامه های شستشو : 8

تعداد برنامه شستشو ویژه : 5

سری ساخت : 8

کشور ساخت : آلمان 

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

انعطاف پذیری و استفاده از فضای بیشتر

با استفاده از قطعات و اهرم های متغیر و متحرک شما می توانید از فضای بیشتری بهره ببرید.

تمیز و خشک کردن سریع تر ظروف و صرفه جویی در زمان 

با انتخاب گزینه VarioSpeed ​​Plus همه ی ظروف ها را به طور خودکار تمیز و خشک می کند.با فشار دادن این دکمه شما می توانید مدت زمان عملکرد شستشو را 66 درصد کاهش دهید.فناوری VarioSpeed ​​Plus به شما کمک می کند که دسترسی سریع تری به ظروف های خود داشته باشید.

با فشار دادن دکمه ی intensive Zone ظروف و اقلام خود را بهتر شستشو دهید

با انتخاب این عملکرد که می تواند به بسیاری از برنامه ها نیز اضافه شود باعث افزایش فشار هوا و درجه ی حرارت در پایین قفسه می شود و ظروف و اقلام را به صورتی فوق العاده تمیز خواهند کرد که شما را از دیدن ظروف های خود حیرت زده خواهد کرد همچنین سعی کنید اقلام و ظروف های ظریف تر خود را در قسمت های بالاتر قرار دهید.

انتخاب قابلیتِ شستشوی با تاخیر ظروف ها

ظرفشویی های بوش این امکان را در اختیار مصرف کننده قرار داده است که به راحتی بتواند ساعت و زمان دلخواه خود را وارد کند تا ظرفشویی نیز شستشوی خود را از ساعت تعیین شده شروع کند.بنابراین هر زمانی که خواستید می توانید از این ظرفشویی استفاده کنید همچنین یک صفحه نمایش LED قرار داده شده است که می توانید زمان باقی مانده ی شروع شستشو را مشاهده کنید.

فناوری Load Sensor در شستشوی ظروف های کم،در انرژی و آب صرفه جویی می کند

وزن و حجم قرار داده شده در داخل ظرفشویی توسط یک سنسور سرعتی و چرخشی تشخیص داده می شود و میزان آب مصرفی برای شستشو را شناسایی می کند.برای شستشوی اقلام و ظروف بیشتر،میزان آب بیشتری برای شستشو لازم است و برعکس.این سنسور برای صرفه جویی و استفاده ی بهینه از آب و انرژی فراهم و ایجاد شده است.

فناوری مبدل درجه ی حرارتی برای محافظت از ظروف

این فناوری باعث می شود که سلامتی ظروف ها به خطر نیفتد و با دقت بیشتری،لکه های موجود بر روی ظروف ها را پاک کند.قبل از انجام شستشو،آب در مخزن به حرارت و درجه ی مورد نیاز برای شستشوی ظروف ها رسیده همین سبب می شود که،ظروف ها هیچ گونه خطری را احساس نکنند.

Half load موجب صرفه جویی در زمان و آب و برق می شود

گاهی اوقات شما نمی توانید ماشین ظرفشویی خود را کامل و پر کنید و شما نیز ترجیح خواهید داد بخاطره مصرف آب و برق بیشتر از ماشین ظرفشویی خود استفاده نکنید اما  Half Load این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که اگر ماشین ظرفشویی شما تکمیل نشده باشد از آن استفاده کنید و در آب و برق و مصرف انرژی صرفه جویی کرده باشید و از یک شستشوی راحت و بهداشتی نیز لذت برده باشید.

فناوری AquaSensor،جهتِ تشخیص لکه برای درخشان تر شدن ظروف

فناوری AquaSensor با توجه به نوع ظروف،استفاده از آب را به وسیله ی پرتو های نور برای شستشوی بهتر مدیریت و تنظیم می کند.

ظرافت و زیبایی در طراحی سیستم داخلی 

 فناوری و سیستم EmotionLight با استاندارد و زیبایی های روز طراحی شده است که باعث درخشان تر شدن ظروف در هنگام قرار دادن یا تخلیه ی آنها می شود همچنین دو LED قرار داده شده است که باعث زیبایی بیشتر ماشین ظرفشویی می شود.

افزایش ارتفاع سبد به میزان 5 سانتی متر

 سیستم Rackmatic این امکان را برای شما فراهم آورده است که به راحتی و سادگی فضای ذخیره سازی خود را تا 5 سانتی متر افزایش دهید تا توانسته باشید از انعطاف پذیری این سیستم نهایت استفاده را برده باشید.

کم ترین صدا را از خود تولید می کند

با فعال کردن (Silence-Programm)برنامه ی سکوت،باعث می شود کم ترین صدا از این ظرفشویی تولید شود و به صورت خودکار میزان نویز را کاهش می دهد این کار از طریق ECO انجام می شود و با 50 درجه ی سانتی گراد یک شستشوی کامل را انجام می دهد.

قفل کودک،باعث جلوگیری از باز شدن درب در هنگام شستشو می شود

عملکرد قفل کودک باعث می شود که از باز شدن درب در حین شستشو جلوگیری کند و مانع از آسیب رساندن به دستگاه شود.

فناوری EcoSlinceDrive،پر انرژی،کارآمد و با دوام  

این تکنولوژی باعثِ توسعه و کارآمدی بیشتر می شود.سرعتِ بهره وری از انرژی را افزایش و مصرف انرژی را کاهش می دهد.

برنامه ها به صورت خودکار کار می کنند

از عملکرد شستشوی خودکار ظرفشویی اطمینان داشته باشید.مصرف آب و درجه ی حرارت آب و زمان شستشو باهم مطابقت دارند و باعث می شود که در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شود.

فناوری محفظه ی شیشه ای

این فناوری نوین ظروف های شیشه ای شما را از خطرِ خوردگی و شکستن آنها توسط مواد شوینده دور نگه می دارد و کیفیت و سلامتی اقلام و ظروف های شیشه ای شما را تضمین می کند.

مدیریت و صرفه جویی در مصرف آب 

این ظرفشویی بخاطره وجودِ مدیریت آب توانسته در مصرف آب صرفه جویی قابل توجه داشته باشد و همزمان با این کار توانسته عملکرد شویندگی خود را تقویت کند.برای شسشتوی کامل ظرف ها فقظ نیاز به 6/5لیتر آب نیاز دارد که می تواند به شما در جهت صرفه جویی در آب کمک شایانی کند.

صفحه نمایش TFT با فونت ساده و وضوح بالا

صفحه نمایش TFT با توجه به سرعت و کیفیت بالایی که دارد به شما کمک می کند که اطلاعاتی مانند گزینه های انتخابی،زمان باقی مانده،دستور العمل ها و سایر جزئیات را برای شما نمایش می دهد تا دسترسی سریع تر و آسان تری به ظرفشویی خود داشته باشید.

تضمین بوش برای عمر طولانی مدت ظرفشویی

سیستم AquaStop شامل یک شلنگ ورودی مخصوص دوگانه،یک سوپاپ ایمنی و یک سوپاپ کف با سوپاپ شناور و 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب قرار داده شده است.این کار برای طول عمر بیشتر دستگاه انجام می شود.

فناوری DossageAssist شما را از یک نتیجه ی مطلوب مطمئن می سازد

این فناوری شما را از یک شستشوی کامل و مطلوب مطمئن می سازد.همچنین مواد شوینده از مخزن خارج می شود و بر روی یک سینی مخصوص و در بالای سبد قرار می گیرد و تمام لکه های موجود را از بین می برد.

سیستم سبد VersioFlex Pro

سیستم سبد  VersioFlex Pro کارایی بسیاری دارد که می توان از آن ها به شکل های گوناگون استفاده کرد.در این سبد اهرم های بسیار زیادی قرار داده شده است و این بدان معنی است که می توانید ظرف های بیشتری را در داخل ظرفشویی خود قرار دهید.

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، قدرت بیشتر

فناوری Active Water بوش،بهره وری از انرژی را افزایش می دهد و باعث شسشتوی بی نظیر و بهتر ظروف می شود.صرفه جویی در آب و توزیع آب به صورتی هدفمند برای گردش آب بیشتر را مهیا می کند.

برنامه ی سکوت

ماشین ظرفشویی عملیات خود را در سکوت و بدونِ ایجاد هیچ سر و صدایی پیگیری می کند این برنامه به طور خودکار نویز عملیاتی ماشین ظرفشویی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و سطح نویز با یک برنامه ی ECO 50 درجه سانتی گراد به طور خاص تنظیم شده است و در زمان شستشو فشار اسپری برای بهتر تمیز شدن ظروف ها افزایش می یابد.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه